İHALELER

Uludağ Milli Parkı Ahşap Orman Evleri Kiralama İlanı

15 Mayıs 2017

İLAN

Uludağ Milli Park Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan Sarıalan’da 140 ve Çobankaya’da 60 adet olmak üzere toplam 200 adet Ahşap Orman Evinin 2017 yılı kamp sezonunda kullanıcılara kiralanması için dağıtım 10 Mayıs Çarşamba-12 Mayıs Cuma günleri arasında Uludağ Milli Park Müdürlüğü binasında (Sarıalan Mevkii) yapılacaktır.

1 Haziran 2017-30 Eylül 2017 tarihleri arasında tüm sezon boyunca orman evi kiralamak isteyen kişilerin işlemleri 10 Mayıs Çarşamba  günü yapılacaktır. 

11 Mayıs Perşembe ve 12 Mayıs Cuma günleri ise 2 aylık, aylık ve 15  günlük vb.  gibi parçalı şekilde kiralamak isteyen kişilerin işlemleri yapılacaktır.

İşlemlerinizin aksamaması açısından bu hususa riayet edilerek belirtilen gün ve tarihlerde gelinmesi önemle rica olunur.

 Başvuru işlemleri sırasında başvuruyu yapan kişiye ait nüfus cüzdanı, varsa sağlık raporunun aslı, varsa engelli kimlik belgesi, varsa kurum personeli olduğuna dair kimlik ve Şehit ya da Gazi yakını olduğuna dair belgelerin yanlarında bulundurulması gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir indirimden faydalanamayacaklardır.

Başvuruya gelen kişiler Müdürlük binası önünde bulunan görevlilerimize isimlerini yazdırarak sıra listesine eklenecek ve tutulan listedeki sıraya göre işlemleri yapılacaktır.

Kiralama ücretleri peşin olarak alınacağı için başvuracak olanların tedarikli gelmeleri önemle rica olunur.

Detaylı bilgi için Uludağ Milli Park Müdürlüğü’nden 0224 285 23 35 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.