DUYURULAR

Orman ve Su İşleri Uzmanlığı Yeterlik Sınavı Duyurusu...

27 Ocak 2017

Bakanlığımızca Orman ve Su İşleri Uzmanlığı Yeterlilik Sınavı 28.02.2017 günü saat 14:00 – 16:00 saatleri arasında bakanlık binası 22. kat çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

Uzman Yardımcılarının görev yaptıkları birimlerce belirlenen sorulara ilişkin konu başlıkları ile sınava katılmaya hak kazanan Orman ve Su İşleri Uzman Yardımcılarına ait listeler aşağıdadır. 

Konu Başlıkları için tıklayınız...

Sıra No Sicil No Adı Soyadı Birimi
1 13806 Nilgün KAHRAMAN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
2 13808 Aysun Demet GÜVENDİREN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
3 13796 Şeyda EMEKCİ Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
4 13822 Elif SAKALLI Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
5 13815 Burcu ERDOĞAN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
6 13828 Emrah BOZKAYA Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
7 13814 Alper MEMİŞOĞLU Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
8 10732 Fatma TURAN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
9 13874 Ayşe KOYUN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
10 13801 Mustafa ÖZKAN Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
11 13811 Kemal SARI Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
12 13800 Yüsra Gül TOZOĞLU KOÇOĞLU Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı
13 13825 Şükrü TUTUK Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı
14 13794 Kerim KESMEZOĞLU Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı
15 13803 Fatih DENİZ Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı
16 13787 Ayten DEMİRHAN Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü
17 13817 Ziya Erdem BİNAT Strateji Geliştirme Başkanlığı
18 13804 Recep AKKAN Strateji Geliştirme Başkanlığı
19 13805 Ayşe Merve UZUN Strateji Geliştirme Başkanlığı
20 13785 Hatice DUMAN Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
21 13410 Serdar ÖZCAN Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
22 13795 Çiğdem GÜRLER Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
23 13802 Aylin OKULDAŞ ÇETİN Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
24 13821 Mesut YILMAZ Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
25 13159 Çiğdem ÖZONAT Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
26 13838 Okan DEMİRTAŞ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı